RRETH NESH

Xiamen Bolion Tech. Co, Ltd ishte themeluar në 23 janar, 2003 me 30.000 katrore. M të zonës bimore të pastër dhe më të avancuar pajisjet e prodhimit FPC dhe instrumente testimi. Kapaciteti jonë mujore është 40,000sq. m me cilësi të lartë vetëm të njëanshme, me dy anë, dual-qasje, Multilayer, FPCs Air-GAP dhe të ngurtë-Flex PCBs, të cilat janë përdorur gjerësisht në të hapësirës ajrore, automotive, pajisje mjekësore, kontrollin industriale, dhe industritë e elektronikës të konsumit.

 • 16 Që në
  vitin 2003
 • 400 No.of
  PUNONJËSIT
 • 50,000 fabrikë BUILDING
 • 40000 / muaj prodhojnë KAPACITETI
 • img
 • img
 • Bolion Facilities

  Fjalë vetëm mund t'ju them aq shumë. Shikoni këtë galeri të fotografive për të parë Haas tuaj nga çdo kënd.

Bolion Capability

Nga kontrolli më user-friendly të industrisë së, për të tonë Wireless intuitiv inovative probing Sistemit (WIPS), për zgjedhjen tonë të gjerë e spindles dhe këmbyesve mjet, ne ju lejojnë të konfiguroni kompjuterin tuaj kështu që ajo punon për ju. Pas të gjitha, ju e dini se çfarë ju duhet më mirë se kushdo. Mësoni më shumë për çdo gjë Haas ka për të ofruar.

Bëni PCB Your Own